GIS - uniwersalne narzędzia informatyczne Obszary naszego działania

 • Sieci wodociągowe i kanalizacyjne

  Zastosowanie systemu GIS umożliwia znaczącą poprawę efektywności zarządzania infrastrukturą sieciową. Stanowi platformę integrującą dane pochodzące z różnych źródeł, dzięki czemu zapewniony jest szybki i łatwy dostęp do potrzebnych informacji  niezbędnych w procesie decyzyjnym oraz efektywnym zarządzaniu przedsiębiorstwem.

 • Biologiczne oczyszczanie ścieków

  Efektem współpracy specjalistów Aqua System Controls i Mirandy jest program wdrożeniowy szeregu technologii i systemów, wśród których szczególną pozycję zajmuje Miracell® - nowoczesny, w pełni zautomatyzowany system oczyszczania ścieków działający w oparciu o tarczowe, obrotowe złoża biologiczne RBC (ang. Rotating Biological Contractor).

 • Sieci energetyczne

  W infrastrukturze elektroenergetycznej systemy GIS integrujemy z systemem zarządzania majątkiem sieciowym (Asset Management) Nasz system utrzymuje rejestr majątku sieciowego, rejestruje zdarzenia, analizuje pracę elementów sieci i bada niezawodność, pozwala planować przedsięwzięcia, eksploatacyjne i inwestycyjne, służy do zarządzania pracami, budżetem i kontraktami.

Nowoczesne systemy informatyczne do zarządzania infrastrukturą sieciową Nasze usługi

 • ASC.MANAGER

  ASC.Manager – to nazwa gamy usług, których cechą wspólną jest efektywne wykorzystanie technologii GIS.

  ASC.MANAGER Water&Wastewater
 • Usługi komplementarne

  Interdyscyplinarny charakter naszej działalności naszego zespołu pozwala na świadczenie szerokiej gamy usług.

 • Digitalizacja danych analogowych do postaci wektorowej

  Ofertujemy współprace innym firmom w zakresie digitalizowania danych analogowych do postaci wektorowej. Sumiennie zajmujemy się weryfikacją oraz implementacja materiałów do bazy gis. Automatyzujemy procesy przetwarzania danych zaoszczędzając czas i przyspieszając pracę.

 • Projekty przestrzenno-statystyczne, mapy, wizualizacje 3D

  Firma Aqua System Controls Sp. z o. o. oferuje firmom jak i osobom indywidualnym wykonywanie projektów przestrzenno-statystycznych. Możemy opracować różnego rodzaju mapy o zakresie treści i postaci graficznej zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Skontaktuj się z nami!
Nie zwlekaj i uzyskaj wszystkie niezbędne informacje

Kontakt

Odpowiedzialne osoby na odpowiednich stanowiskach Kadra zarządzająca

 • Jacek Andrzejewski

  Jacek Andrzejewski

  Prezes Zarządu

  Wyznacza i koordynuje główne kierunki rozwoju firmy. Jest odpowiedzialny za kompleksowy nadzór nad działalnością i planowaniem strategicznym. Bezpośrednio zajmuje się innowacyjnymi rozwiązaniami informatycznymi w zakresie opomiarowania i monitoringu strat wody.

 • Tomasz Łosek

  Tomasz Łosek

  Dyrektor Operacyjny

  Odpowiedzialny za bieżącą działalność operacyjną a także realizację planów dotyczących rozwoju firmy. Zajmuje się zastosowaniem technologii GIS w planowaniu inwestycyjnym przy projektach infrastrukturalnych zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym.

 • Anna Baniewska

  Anna Baniewska

  Dyrektor Biura

  Odpowiedzialna za nadzór i koordynację prac. Zajmuje się kontaktem z klientem, zarządzaniem biurem i dokumentacją, tworzeniem baz danych geoprzestrzennych dla sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.

Aktualności

Współpraca przy projekcie bazy QGIS z firmą DHI Polska

27 stycznia 2020

W dniu 27 stycznia 2020 roku Aqua System Controls Sp. z o.o. zakończyła prace z fimą DHI Polska przy projekcie, w którego zakres wchodziły prace inwentaryzacyjne obejmujące sieci wodociągowe i kanalizacyjne wraz z siecią deszczową oraz urządzeniami znajdującymi się na sieci.

Bazowaliśmy na danych z Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (GESUT) oraz dokumentacji technicznej przekazanej przez firmę DHI Polska.

Dziękujemy za możliwość współpracy i jesteśmy otwarci na NOWE PROJEKTY - NOWE WYZWANIA.

Czytaj dalej

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

24 grudnia 2019

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Czytaj dalej

Rozpoczęcie współpracy z KESCO ENERGY Sp. z o.o.

1 listopada 2019

W dniu 1 listopada 2019r. Aqua System Controls Sp. z o.o.  podpisała umowę o współpracy z firmą KESCO ENERGY Sp. z o.o., która działa w obszarze odnawialnych źródeł energii. KESCO ENERGY Sp. z o.o. W ramach umowy Aqua System Controls będzie wykonywać analizy obszarowe z wykorzystaniem narzędzi GIS na potrzeby opracowania projektu lokalizacji paneli fotowoltaicznych.

Czytaj dalej

KONFERENCJA BIM W PROCESACH INWESTYCYJNYCH I ZARZĄDCZYCH

15 maja 2018

W dniu 15 maja 2018 o godz. 10.00 w siedzibie Fundacji Europejskiego Centrum Certyfikacji BIM w Warszawie, odbyła się konferencja poświęcona tematyce zastosowania BIM w procesach inwestycyjnych i zarządczych. W sześciu panelach tematycznych zaprezentowano szereg przykładów zastosowań technik geoBIM, metodyki projektowania i realizacji inwestycji. Konferencję urozmaicił pokaz zastosowania skanerów laserowych firmy Leica Geosystems.

Czytaj dalej

Aqua System Controls Partnerem MIRANDA

15 lutego 2018

W dniu 15 lutego 2018r. ASC Polska podpisała umowę o współpracy z firmą MIRANDA - renomowanym producentem biologicznych oczyszczalni ścieków.

W ramach umowy Aqua System Controls staje się autoryzowanym dystrybutorem systemów i urządzeń firmy MIRANDA (w tym m.in. urządzeń Miracell i Dropbox) na terenie Europy Centralnej i Wschodniej (CEE).

Czytaj dalej

Archiwum aktualności