Interdyscyplinarny zespół specjalistów

Aqua System Controls Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zatrudniającą specjalistów i naukowców skoncentrowanych wokół innowacyjnych rozwiązań systemowych dedykowanych gospodarce. Świadczone przez nas usługi są dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta a dostarczane koncepcje w znaczny sposób wpływają na usprawnienie i automatyzację procesów zarządczych w przedsiębiorstwie.

System informacji przestrzennej GIS

Proponowane przez nas rozwiązania dotyczą sfer zarządzania operacyjnego w oparciu o system informacji przestrzennej (GIS), rozwoju i planistyki, zarządzania kryzysowego oraz finansowego, dając profesjonalne narzędzie usprawniające funkcjonowanie każdej organizacji. Posługujemy się wyspecjalizowanymi narzędziami informatycznymi i sprzętem. Nasi partnerzy to światowi liderzy rozwiązań w zakresie GIS o ustalonej renomie i niekwestionowanym dorobku naukowym i technicznym.

Software as a Service

SaaS czyli software as a service - to nowoczesna formuła świadczenia usług w oparciu o zaawansowane oprogramowanie i rozwinięte zaplecze informatyczne. Umożliwia ona pełne korzystanie z aktualnego oprogramowania bez ponoszenia kosztów zakupu i konieczności obsługi informatycznej a także znacząco ułatwia outsourcing GIS.